Amerikan Kapı Pazarında lider Firma

Amerikan kapı pazarında yıllardır sektöre hizmet sunan ve ilk arge bölümünü kuran şirketimiz. Yıllarca kapıların sağlamlığını ve geliştirilmesi ve model yelpazesinin genişletilmesinde sektörde daima başı çekmiştir.

Kapılarımız avrupa standarlarına göre uygun şartlarda üretmekle kalmayıp dünya üzerinde geçerli kalite belgelerine sahiptir. Amerikan kapı üretiminde kullanılan aksesuarların üretimi de firmamız tarafında tesisimizin içerisinde kurulan aksesuar üretim merkezinde imal edilmektedir. Tosya'nın en büyük kapı entegre tesisine sahip firmamız geleceğe dair yaptığı başarılı çalışmalar ile daima ileriye bakmaktadır..

Neden Amerikan kapıyı bu kadar ucuza satıyoruz ?

Çünkü 22 yıldır amerikan kapı üretimiz yapmaktayız. 1988 yılında Kastomonu Tosya'da küçük bir marangozhane de başlayan serivenimiz. 2004 yılında Türkiye'de ilk kapı entegre fabrikasını kurulumunu gerçekleştirerek ekonomik fiyatlara kapı imal etme rüyamız gerçek olmuştur. Şuan piyasada satılan kapıları üzülerek takip ediyoruz çünkü bir çok kapının %70'nde karton malzemesi kullanılıyor. Bir kapı için çok yüksek bir oran oysaki biz kapılarımızı imal ederken ucuza imal etmek adına kaliteden ödün vermiyoruz. Siz tüketiciler olarak alacağınız kapının dış kaplamasının ahşap olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca kapıların boyanmasında kullanılan kalitesiz boyalar ilerleyen yıllarda kapınızın boyasının dökülmesinede yol açacaktır. Ürünlerimiz türk standartlarına ve ise 9001 belgesine sahip ve 10 yıl garantilidir. .

Amerikan kapı almadan bir kez daha düşünün ?